SKLEP

mapy, gry i karty edukacyjne

MAPY ŚWIATA

MAPY EUROPY

MAPY POLSKI

INNE MAPY

👉👉👉 KARTY, MAPY, E-BOOKI EDUKACYJNE 👈👈👈

54 reviews for Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

 1. Anonimowo

  Bardzo ciekawy i angażujący całą rodzinę zestaw! Znakomicie bawią się zarówno młodsi (już 2 i 5 latkowie), jak i starsi:)

 2. Anonimowo

 3. Joanna

  Polecam w 100% .Świetna jakość wykonania bardzo fajne wyzwania. Syn przeszczęśliwy z prezentu.

 4. Aleksandra T.

  super

 5. Paulina Nowak

  Mapy są super jakości, zadania podane w formie, którą dzieci chętnie same wykonują. Zakup udany w 100% 🙂

 6. Anonimowo

  Mapy zostały zakupione

 7. Zosia S.

  Mapa jest rewelacyjna. Przejrzysta, czytelna. Możliwość pisania po niej zachwyca dzieci. Razem planujemy wycieczki. Jest to frajda dla nas i dla nich. Z czystym sumieniem polecam. MAPA SUPER!!!

 8. Anna R.

  Super sprawa, córka jest szczęśliwa ????????

 9. ANNA KASZUBOWSKA

 10. KATARZYNA P.

 11. Anna

  Mapy bardzo dobrze zapakowane, wszystko na wysokim poziomie. Wysyłka i obsługa zamówienia bezproblemowa.

 12. Piotr

 13. Elżbieta N.

  Obdarowane dziecko uznało mapę za najlepszy prezent.

 14. Michał Dutka

 15. Małgorzata L.

  Mapa kapitalna. Transakcja przeprowadzona perfekcyjnie_ w tym błyskawiczny zwrot 15% ceny. Znakomity kontakt z Właścicielką firmy. Wszystkim rekomenduję!

 16. Jolanta

  Atrakcyjne dla dzieci ( i nie tylko) daje szerokie możliwości nauki przez zabawę.

 17. Andrzej Kwiatkowski

 18. Marcin J.

 19. Anna

 20. Małgorzata

  Mapa bardzo pozytywnie zaskoczyła nas swoją jakością i pomysłowością 🙂 Szczerze polecam do nauki dla Małych Odkrywców Polski. Kontakt ze sklepem i pomoc w rozwiązaniu problemu również na wielki plus!

 21. Urszula

 22. Agnieszka

  Na mapie głównej mogłoby nie być naniesionych atrakcji turystycznych, wprowadzają chaos i mapaj jest przez to mniej przejrzysta. Poza tym super mapy, świetna zabawa dla dzieci i rodziców 🙂
  Czekamy na Europę w podobnym wydaniu 🙂

 23. Olimpia M.

  Szybki kontakt i dostawa
  Mapy są świetnie wykonane

 24. marta Niewiadomska-Guentze

  Ogólnie rzecz biorąc ten zestaw edukacyjny się sprawdza. Bardzo odpowiada nam format i pomysł z kartami pracy.
  Nasze uwagi to:
  1. grafiki zwierząt. Fajnie by było gdyby te zwierzęta były bardziej realistyczne (możliwe do rozpoznania) i związane z polską przyrodą.
  2. Zastanawiamy się dlaczego na mapie samochodowej są zaznaczone inne miejscowości niż na dużej mapie? Rodzina mojego męża pochodzi z Brodnicy, która jest na samochodowej, a nie ma jej na dużej. Za to na dużej jest Rypin, który jest połowę mniejszy niż Brodnica, ale nie ma go na samochodowej.
  3. Niepotrzebne wydają nam się informacje o atrakcjach dla dzieci w poszczególnych miastach, zwłaszcza, że z perspektywy tubylców są “dyskusyjne” – jesteśmy z Torunia i Kinderpark jest dla wielu osób symbolem słabej jakości i brudu ;).
  Może zamiast tego jakieś symbole związane z miastem? W Toruniu np. Kopernik, pierniki, Krzyżacy? Może daty powstania miast?

  Mimo uwag, poleciłam Wasz produkt innym rodzicom z naszej grupy edukacyjnej – jesteśmy w edukacji domowej.

 25. Emilia Góźdź

  Mapa zachwyciła moje córki (5 i 8 lat) i mnie. Wciągnęła całą rodzinę w szukanie miejsc, które już odwiedziliśmy, uruchomiła plany i marzenia gdzie pojedziemy w najbliższym czasie. Mapa bardzo starannie wykonana, sztywna, możliwość pisania po niej bardzo cenna. Format dla nas optymalny – szczegóły widoczne. Patrzenie jak dzieci uczą się poprzez zabawę, z lekkością – bezcenna.

 26. Monika

  Zaskakujący jest poziom szczegółowości na mapie, z jednej strony bardzo dokładne info o ciekawostkach w np Łódzkiem, a np w Zachodniopomorskiem pusto jakby nie było miast. Poza tym świetna zabawa edukacyjna.

 27. Agnieszka

  Jestem bardzo zadowolona, córka zachwycona

 28. Anonimowo

 29. Leszek Buksa

  Bardzo dobra forma rozwoju umiejętności dla dzieciaków w Szkole Podstawowej. Mapa odpowiednia moim zdaniem dla kategorii wiekowej od III do VI klasy (co będzie jeszcze testowane). Być może dla starszych uczniów przydała by się mapa “poważniejsza”, aby odzwierciedlić ich aspiracje związane z dorastaniem. 🙂 Nie wiem czy nie przydałaby się także wersja mapy z wałkiem i osobno zestaw edukacyjny, aby mapa zawsze mogła wisieć w widocznym miejscu i spełniać swoją funkcję na bieżąco.

  Dodam, iż kontakt z firmą Pani Agnieszki to bardzo przyjemna sprawa. Obsługa jest profesjonalna w każdym calu.

 30. Joanna

  Świetna mapa dla dzieci do nauki przez zabawę oraz np planowania podróży po Polsce. Jeśli powstanie mapa Świata dla dzieci z opcją pisania i zmazywania – dajcie znać

 31. Sabina Gumulak

  Wspaniały pomysł z tą mapą. Już drugi raz kupujemy tutaj. Przedtem plakat mapy Polski a teraz zestaw edukacyjny, który sprawdza się we wspólnych, rodzinnych zabawach.

 32. Monika S.

  Bardzo fajna mapa (można by ewentualnie jakoś zabezpieczyć brzegi bo wydaje się, że mogą się rozwarstwiać -wiadomo dzieci mają duże zdolności niszczycielskie :), chętnie kupilibyśmy też taką dotyczącą europy.

 33. Monika S.

  Bardzo fajna mapa (można by ewentualnie jakoś zabezpieczyć brzegi bo wydaje się, że mogą się rozwarstwiać -wiadomo dzieci mają duże zdolności niszczycielskie :), chętnie kupilibyśmy też taką dotyczącą europy.

 34. Anna Brzezińska-Kim

  Trochę mi zajęło wypięcie mapy głównej z kółek. Ja uwielbiam jak mapa wisi na ścianie i można do niej w każdej chwili podejść i zerknąć, sprawdzić. Brakuje mi też w zestawie takiego ścieracza do mazaków. Ogólnie mapa nie jest zła, ale taka trochę ciut za komercyjna jak na mój gust: Fabryka Wafelków – ciekawszych miejsc w Gdańsku, ale rozumiem, że sponsor to ważna rzecz.

 35. Agnieszka

  Naprawdę świetna mapa. Super sposób na zainteresowanie dziecka mapami i sposób na spędzenie razem czasu. Wszystko jasne i przejrzyste, bez zbędnych szczegółów, co dla dyslektyka jest bardzo ważnym aspektem. Co najważniejsze-Wielokrotnego
  użytku.Polecam niezmiernie wszystkim!

 36. Sylwia

  Mapy są świetne! Moje dzieci w momencie, kiedy powiedziałam, że na dziś koniec, odpowiedziały , że nie, że jeszcze chcą Gratuluję pomysłu!

 37. Anonimowo

  Bardzo polecam!

 38. Anonimowo

  Bardzo polecam!

 39. Anonimowo

  Bardzo polecam!

 40. Ewa S.

  Pięknie wydane, wysokiej jakości, fantastyczna zabawa połączoną z przyjemnym przyswajaniem wiedzy o Polsce. Dobrze wydane pieniądze.

 41. Ewa S.

  Pięknie wydane, wysokiej jakości, fantastyczna zabawa połączoną z przyjemnym przyswajaniem wiedzy o Polsce. Dobrze wydane pieniądze.

 42. Ewa S.

  Pięknie wydane, wysokiej jakości, fantastyczna zabawa połączoną z przyjemnym przyswajaniem wiedzy o Polsce. Dobrze wydane pieniądze.

 43. Paulina

  Pieknie wykonana mapa zachecila 10-latka do zdobywania wiedzy na temat Polski

 44. Monika Remlein

  Super 🙂

 45. Renata S.

  Powinna być obowiązkowa w szkole dla dzieci które uczą się geografii. Syn jest zachwycony i nie można go od niej odciągnąć. Zakreśla wszystko co wie i szuka sam co jeszcze by tu zakreślić. Pięknie wykonana. Rewelacyjna pomoc do nauki. Super wyzwania do zrealizowania.

 46. Aneta

  Mapy przekroczyły moje oczekiwania (bazujące na opisach na stronie), są dokładnie, ładne i przyciągają uwagę dzieci (duży format to połowa sukcesu, ale widocznie mają jeszcze “to coś”). Gradacja trudności – super, bo do map pewnie będą wracać co jakiś czas, utrwalając ale i pogłębiając wiedzę. Chociaż dzieciom chyba najwięcej frajdy sprawa fakt, że można się na niej położyć i malować po całej dowolnie. Do tej pory mazaliśmy po “zwykłej” mapie, ale dużo czytelniejsze są mapy konturowe. szczególnie, że na każdej z map zaznaczone jest co innego – a to już skłania do myślenia, do nakładania informacji, do kombinowania… a na końcu do wymyślania swoich historii 🙂 z punktu widzenia rodzica: Cena odpowiednia do jakości (KW też na plus!). mapa została już polecona kilku osobom dalej – z czystym sumieniem.

 47. Aleksandra Krajcir

  Piękne wykonanie 🙂 Czekam na Europę 🙂

 48. Adam

  Świetny koncept, doskonała zabawa, w dodatku wielorazowa, po dołożeniu dodatkowych kolorów mazaków suchościeralnych jeszcze ciekawsze zabawy – można się bawić w abstrakcyjne/fantastyczne/fantazyjne przygody. Fajną opcją dla zestawów suchościeralnych byłaby możliwość wybierania kolorów mazaków: czasami wystarczą 2 (dowolne: np. czarny i żółty), a czasami (zwłaszcza dla dzieci) przydałoby się więcej 6-8 kolorów.

 49. Maia

  W Producentce słychać (przez telefon) i widać (w szybkości działania i jakości rzeczy) pasję. Czuć, że to nie tylko biznes, aż się chce zamawiać:) Poza tym super pomysł z tym flamastrem, jeszcze jakby dało się przyczepiać albo przymagnesowywać….generalnie uaktywnić jeszcze bardziej mapę 🙂

 50. Katarzyna Piasecka

  Mapa wykonana bardzo dobrze z myślą o najmłodszych.

 51. Katarzyna Piasecka

  Mapa wykonana bardzo dobrze z myślą o najmłodszych.

 52. Ogi

  Świetny pomysł a jak by tak stworzyć puzzle

 53. Małgorzata

  Mapy trafiły w ręce 9-letniego ucznia klasy IV oraz 5-latki. Starszego pochłonęło wykonywanie zadań, każdą mapę dokładnie studiował. Młodsza dopytywała o zadania i z pomocą brata zaznaczała rzeki, podpisywała miasta (jak widać mapy uczą nie tylko geografii :)). Oboje mają wielką frajdę z tego, że mapy są duże, wszystko na nich wyraźnie widać i można po nich pisać a później to zmazać i pisać ponownie!
  Mapy są wykonane porządnie, myślę, że posłużą dzieciom przez całą podstawówkę i przydadzą się do planowania rodzinnych podróży. Kolorowa mapa jest dodatkowo bardzo ładna. Każde z dzieci ma teraz w pokoju piękną dekorację:)

  Realizacja zamówienia szybka i bezproblemowa, kontakt ze sklepem również.

 54. Anonimowo

  Polecam. Bardzo pomocna mapa.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mapa jest rewelacyjna. Przejrzysta, czytelna.

Możliwość pisania po niej zachwyca dzieci. Razem planujemy wycieczki. Jest to frajda dla nas i dla nich.

Z czystym sumieniem polecam. MAPA SUPER!!!

Zosia S.

(zweryfikowany) – 5 lipca 2021