Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki:

SKLEP z mapami

MAPY POLSKI

Mapy Polski dostosowane do potrzeb. Dla miłośników naszego kraju mamy piękną Turystyczną Mapę Polski z zaznaczonymi największymi atrakcjami turystycznymi. Dla dzieci mamy wyjątkową Mapę Polski w formie zestawu edukacyjnego (sprawdź opinie!). A dla firm jest opcja Powiatowej Mapy Polski – mapa z powiatami i miastami powiatowymi, mapa suchościeralna.

REWELACYJNA! Mapka kupiona, bo kolorystycznie pasowała mi do wnętrza a o mapie myślałam już dawno, tylko same brzydkie były do tej pory. Nie dość, że jest ŚLICZNA i interesująca, to jeszcze okazało się, że mogłam zaznaczyć dużo szpilek w południowo-wschodniej Polsce. I w kilka chwil zaplanowaliśmy weekendy na zachodzie kraju. Mapka czarno na białym pokazała, że mnóstwo ciekawych miejsc jest do zwiedzenia w Polsce. Polecam …. działa na wyobraźnie bardzo. I jest duża fajniejsza niż wyobrażałam sobie że będzie.

Anka

opinia dla Turystyczna Mapa Polski

Mapy przekroczyły moje oczekiwania (bazujące na opisach na stronie), są dokładnie, ładne i przyciągają uwagę dzieci (duży format to połowa sukcesu, ale widocznie mają jeszcze “to coś”). Gradacja trudności – super, bo do map pewnie będą wracać co jakiś czas, utrwalając ale i pogłębiając wiedzę. Chociaż dzieciom chyba najwięcej frajdy sprawa fakt, że można się na niej położyć i malować po całej dowolnie. Do tej pory mazaliśmy po “zwykłej” mapie, ale dużo czytelniejsze są mapy konturowe. szczególnie, że na każdej z map zaznaczone jest co innego – a to już skłania do myślenia, do nakładania informacji, do kombinowania… a na końcu do wymyślania swoich historii ???? z punktu widzenia rodzica: Cena odpowiednia do jakości (KW też na plus!). mapa została już polecona kilku osobom dalej – z czystym sumieniem.

Aneta

opinia dla Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

Masz pytanie?