MAPY NA ZAMÓWIENIE

Mapy do książek, przewodników, dla firm

 

Potrzebujesz konkretnej mapy? np. do książki, dla firmy lub po prostu pamiątkowej?

Wykonuję:

 

Mapy do książek / publikacji

Od wielu lat wykonuję mapy do książek podróżniczych, które  pomagają wraz z bohaterem przemieszczać się po opisanych terenach, przeżywając podróż wraz z nim i poznając nowe miejsca.

Pierwsza mapa, jaką zrobiłam, była na zamówienie Wojciecha Cejrowskiego do Jego książki „Gringo wśród dzikich plemion”. Pracowałam nad nią strasznie długo, szukając stylu i metod pracy. Pewnie musiałam odpokutować pyszałkowate stwierdzenie, gdy 5 lat wcześniej kupiłam poprzednią książkę „WC na końcu Orinoko”, gdzie była czarno-biała poglądowa mapka, po zobaczeniu której prychnęłam „zrobiłabym lepszą„.

Było to w 1998 roku. Jak to mówił Steve Jobs, tylko patrząc wstecz możemy połączyć kropki swego życia

Od tego czasu wykonałam już ponad 40 map do książek z serii „Biblioteka Poznaj Świat”, oraz kilka map do książek Jacka Pałkiewicza, mapę w książce Martyny Wojciechowskiej „Etiopia – ale czat!”, oraz dla innych Autorów.

POTRZEBUJESZ MAPĘ lub MAPKĘ POGLĄDOWĄ?

  • Mapy do książek, publikacji oraz inne mapy na indywidualne zamówienie dostosowuję do Twoich potrzeb i gustów.
  • Zaznaczam wszystkie miejsca wymienione w książce lub te, których listę otrzymuję.
  • Dostosowuję się do stylistyki, którą wskażesz, ale też zaproponuję coś od siebie, gdy potrzeba.
  • Mapy / mapki sprzedaję z prawami do publikacji.
  • Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od nakładu pracy, którego wymaga mapka.

Mapy do przewodników

W 2018 roku podjęłam współpracę z wydawnictwem “Pascal”, przygotowując mapki do serii przewodników “Pascal Itaka Inspirator Podróżniczy”.

Lubiłam przewodniki Pascala, ale zawsze irytowało mnie, że nie wiem, gdzie konkretnie znajduje się miejsce, o którym czytam. Często zdarzało się, że w ogóle nie było go na żadnej (standardowej, drogowej) mapce załączonej w książce. Próbowałam zaplanować wycieczkę, ale czy to miejsce jest po drodze? Musiałam wstać z wygodnej kanapy i szukać na mapach internetowych.

Dzięki mapkom, które są dodawane do przewodników “Inspirator Podróżniczy” z łatwością znajdziecie interesujące Was miejsca. Na mapce są one pogrupowane kolorystycznie w kategorie tematyczne, wskazują również stronę, na której znajdziecie opis. Przekonajcie się sami jak to ułatwia korzystanie z przewodnika!

 

gruzja armenia azerbejdzan mapa
grecja mapa

Przewodniki Pascala "Inspirator Podróżniczy"

inspirują do poznawania i delektowania się najciekawszymi zakątkami z poszczególnych krajów i regionów.

gruzja armenia azerbejdzan
madera

Mapki poglądowe

Wykonuję również mapki proste mapki poglądowe pokazujące trasę wycieczki lub omawiany obszar, dostosowane do stylistyki strony internetowej lub książki.

Mapki regionu

Mapka użyteczna dla Turystów, dzięki niej mogą łatwiej zaplanować pobyt, dotrzeć do ciekawych miejsc, znaleźć zajęcie w czasie niepogody. TAKIEJ ulotki się nie wyrzuca!

Mapko-ulotka pośrednio reklamuje też inne firmy umieszczone na mapce (wskaż jakie punkty mamy dodać), dzięki czemu łatwiej Ci będzie umieścić takie ulotki w tych firmach – im też zależy na tym, by te ulotki trafiły w ręce Turystów!

Macie partnerów biznesowych? Pensjonat może polecać restauracje, czy inne miejsca, i nawzajem. Stwórzcie wspólnie mapkę, która pomoże do Was dotrzeć!

turystyczna mapka regionalna Wegry
turystyczna mapka regionalna Szczyrk

Mapy dla firm

Firmy operujące w Polsce mają różne podziały terytorialne, siedziby w kilku miejscach, zakresy działania. Często w zarządzaniu przydaje się duża, czytelna mapa, na której można zaznaczyć różne przydatne informacje.

Proponuję wielkoformatowe, poglądowe mapy administracyjne Polski (mapa powiatów, mapa gmin) dostosowane do potrzeb Waszej firmy.

Poniżej przykładowa mapa regionów na zamówienie.

regionalna mapa polski

Potrzebujesz standardową mapę powiatów?

Jeżeli nie potrzebujesz specjalnie dostosowanej mapy, wystarczy zwykła, czytelna mapa powiatów Polski z miastami powiatowymi, możesz kupić taką mapę w naszym sklepie.

Inne mapki

Być może masz zapotrzebowanie na inną mapę? Napisz do mnie: [email protected] , opisując czego potrzebujesz, zobaczymy, co da się zrobić 🙂

Nie wykonuję indywidualnych map ściennych, choć może inaczej – mogę wykonać, ale taka mapa wymaga dużego nakładu pracy, co się przekłada na cenę.

Nie wykonuję map drogowych, administracyjnych, topograficznych, miejskich itd.

mapka pamiatkowa maroko poslubna TwojeMapy com
mapka pamiatkowa chorwacja poslubna
mapka pamiatkowa amazonia
mapka pamiatkowa rejs Karaiby ver2

Wiesz już jaką chcesz mieć mapę / mapkę?

napisz do mnie:
[email protected]