Dla dzieci | TwojeMapy.com | Mapy ozdobne i turystyczne

Najwyżej oceniane produkty

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki:

18 reviews for Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

 1. Sabina Gumulak (zweryfikowany)

  Wspaniały pomysł z tą mapą. Już drugi raz kupujemy tutaj. Przedtem plakat mapy Polski a teraz zestaw edukacyjny, który sprawdza się we wspólnych, rodzinnych zabawach.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Niezmiernie się cieszę, że TwojeMapy się przydają i cieszą!

 2. Monika S. (zweryfikowany)

  Bardzo fajna mapa (można by ewentualnie jakoś zabezpieczyć brzegi bo wydaje się, że mogą się rozwarstwiać -wiadomo dzieci mają duże zdolności niszczycielskie :), chętnie kupilibyśmy też taką dotyczącą europy.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Mam nadzieję, że rogi jednak przetrwają, w przeciwieństwie do pierwszego wydania (człowiek się uczy na błędach) teraz zestaw produkowany jest dość solidnie 🙂
   Co do Europy – jest w trakcie prac.

 3. Anna Brzezińska-Kim (zweryfikowany)

  Trochę mi zajęło wypięcie mapy głównej z kółek. Ja uwielbiam jak mapa wisi na ścianie i można do niej w każdej chwili podejść i zerknąć, sprawdzić. Brakuje mi też w zestawie takiego ścieracza do mazaków. Ogólnie mapa nie jest zła, ale taka trochę ciut za komercyjna jak na mój gust: Fabryka Wafelków – ciekawszych miejsc w Gdańsku, ale rozumiem, że sponsor to ważna rzecz.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Pozwolę sobie tylko sprostować, że nie mam ŻADNYCH sponsorów. Atrakcje wyszukiwałam sama, stąd pewne niedopatrzenia. Po pierwszym wydaniu dostałam kilka propozycji ciekawych miejsc i są dodane. Jeżeli przeoczyłam coś w Gdańsku, to mi przykro, ale nie znam Gdańska, polegałam na dostępnych w sieci opisach.

 4. Agnieszka (zweryfikowany)

  Naprawdę świetna mapa. Super sposób na zainteresowanie dziecka mapami i sposób na spędzenie razem czasu. Wszystko jasne i przejrzyste, bez zbędnych szczegółów, co dla dyslektyka jest bardzo ważnym aspektem. Co najważniejsze-Wielokrotnego
  użytku.Polecam niezmiernie wszystkim!

  • Agnieszka (store manager)

   Dziękuję 🙂 O to chodziło!

 5. Sylwia (zweryfikowany)

  Mapy są świetne! Moje dzieci w momencie, kiedy powiedziałam, że na dziś koniec, odpowiedziały , że nie, że jeszcze chcą Gratuluję pomysłu!

  • Agnieszka (store manager)

   Dzięki! Przyjemnie czytać 🙂

 6. Anonimowo (zweryfikowany)

  Bardzo polecam!

 7. Ewa S. (zweryfikowany)

  Pięknie wydane, wysokiej jakości, fantastyczna zabawa połączoną z przyjemnym przyswajaniem wiedzy o Polsce. Dobrze wydane pieniądze.

 8. Paulina (zweryfikowany)

  Pieknie wykonana mapa zachecila 10-latka do zdobywania wiedzy na temat Polski

  • Agnieszka (store manager)

   Dziękuję, to cieszy! 🙂

 9. Monika Remlein (zweryfikowany)

  Super 🙂

  • Agnieszka (store manager)

   Dzięki! To wiele dla mnie znaczy!

 10. Renata S. (zweryfikowany)

  Powinna być obowiązkowa w szkole dla dzieci które uczą się geografii. Syn jest zachwycony i nie można go od niej odciągnąć. Zakreśla wszystko co wie i szuka sam co jeszcze by tu zakreślić. Pięknie wykonana. Rewelacyjna pomoc do nauki. Super wyzwania do zrealizowania.

  • Agnieszka (store manager)

   Bardzo dziękuję – o to mi chodziło, gdy wymyślałam ten zesatw! 🙂

 11. Aneta (zweryfikowany)

  Mapy przekroczyły moje oczekiwania (bazujące na opisach na stronie), są dokładnie, ładne i przyciągają uwagę dzieci (duży format to połowa sukcesu, ale widocznie mają jeszcze “to coś”). Gradacja trudności – super, bo do map pewnie będą wracać co jakiś czas, utrwalając ale i pogłębiając wiedzę. Chociaż dzieciom chyba najwięcej frajdy sprawa fakt, że można się na niej położyć i malować po całej dowolnie. Do tej pory mazaliśmy po “zwykłej” mapie, ale dużo czytelniejsze są mapy konturowe. szczególnie, że na każdej z map zaznaczone jest co innego – a to już skłania do myślenia, do nakładania informacji, do kombinowania… a na końcu do wymyślania swoich historii 🙂 z punktu widzenia rodzica: Cena odpowiednia do jakości (KW też na plus!). mapa została już polecona kilku osobom dalej – z czystym sumieniem.

  • Agnieszka (store manager)

   Bardzo dziękuję za obszerną opinię i za polecanie mapy! 🙂

 12. Aleksandra Krajcir (zweryfikowany)

  Piękne wykonanie 🙂 Czekam na Europę 🙂

 13. Adam (zweryfikowany)

  Świetny koncept, doskonała zabawa, w dodatku wielorazowa, po dołożeniu dodatkowych kolorów mazaków suchościeralnych jeszcze ciekawsze zabawy – można się bawić w abstrakcyjne/fantastyczne/fantazyjne przygody. Fajną opcją dla zestawów suchościeralnych byłaby możliwość wybierania kolorów mazaków: czasami wystarczą 2 (dowolne: np. czarny i żółty), a czasami (zwłaszcza dla dzieci) przydałoby się więcej 6-8 kolorów.

 14. Maia (zweryfikowany)

  W Producentce słychać (przez telefon) i widać (w szybkości działania i jakości rzeczy) pasję. Czuć, że to nie tylko biznes, aż się chce zamawiać:) Poza tym super pomysł z tym flamastrem, jeszcze jakby dało się przyczepiać albo przymagnesowywać….generalnie uaktywnić jeszcze bardziej mapę 🙂

 15. Katarzyna Piasecka (zweryfikowany)

  Mapa wykonana bardzo dobrze z myślą o najmłodszych.

 16. Ogi

  Świetny pomysł a jak by tak stworzyć puzzle

  • Agnieszka (store manager)

   Puzzle już są na rynku 🙂

 17. Małgorzata

  Mapy trafiły w ręce 9-letniego ucznia klasy IV oraz 5-latki. Starszego pochłonęło wykonywanie zadań, każdą mapę dokładnie studiował. Młodsza dopytywała o zadania i z pomocą brata zaznaczała rzeki, podpisywała miasta (jak widać mapy uczą nie tylko geografii :)). Oboje mają wielką frajdę z tego, że mapy są duże, wszystko na nich wyraźnie widać i można po nich pisać a później to zmazać i pisać ponownie!
  Mapy są wykonane porządnie, myślę, że posłużą dzieciom przez całą podstawówkę i przydadzą się do planowania rodzinnych podróży. Kolorowa mapa jest dodatkowo bardzo ładna. Każde z dzieci ma teraz w pokoju piękną dekorację:)

  Realizacja zamówienia szybka i bezproblemowa, kontakt ze sklepem również.

 18. Anonimowo

  Polecam. Bardzo pomocna mapa.

Dodać recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKLEP z mapami

MAPY DLA DZIECI

Mapy dla dzieci do zabawy geografią. Mapy, które pomagają dzieciom przyswoić wiedzę geograficzną, ale bez nudnego wkuwania. Mapy edukacyjne i ozdobne.

Powinna być obowiązkowa w szkole dla dzieci które uczą się geografii. Syn jest zachwycony i nie można go od niej odciągnąć. Zakreśla wszystko co wie i szuka sam co jeszcze by tu zakreślić. Pięknie wykonana. Rewelacyjna pomoc do nauki. Super wyzwania do zrealizowania.

Renata S.

opinia dla Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

REWELACJA! Mamy i jesteśmy nią zachwyceni! Dużo podróżujemy, a teraz dzieci będą mogły śledzić trasy i przy tym się bawić! Jakość mapy mnie pozytywnie zaskoczyła! Mega fajny produkt!

Karolowamama

opinia dla Mapa samochodowa Polski dla dzieci

Masz pytanie?

Pin It on Pinterest