Dla dzieci | TwojeMapy.com | Mapy ozdobne i turystyczne

QUIZ

Czy znasz państwa Europy?

PODEJMIJ WYZWANIE

Najwyżej oceniane produkty

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki:

11 reviews for Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

 1. Olimpia M. (zweryfikowany)

  Szybki kontakt 🙂🙂 i dostawa
  Mapy są świetnie wykonane

 2. marta Niewiadomska-Guentze (zweryfikowany)

  Ogólnie rzecz biorąc ten zestaw edukacyjny się sprawdza. Bardzo odpowiada nam format i pomysł z kartami pracy.
  Nasze uwagi to:
  1. grafiki zwierząt. Fajnie by było gdyby te zwierzęta były bardziej realistyczne (możliwe do rozpoznania) i związane z polską przyrodą.
  2. Zastanawiamy się dlaczego na mapie samochodowej są zaznaczone inne miejscowości niż na dużej mapie? Rodzina mojego męża pochodzi z Brodnicy, która jest na samochodowej, a nie ma jej na dużej. Za to na dużej jest Rypin, który jest połowę mniejszy niż Brodnica, ale nie ma go na samochodowej.
  3. Niepotrzebne wydają nam się informacje o atrakcjach dla dzieci w poszczególnych miastach, zwłaszcza, że z perspektywy tubylców są “dyskusyjne” – jesteśmy z Torunia i Kinderpark jest dla wielu osób symbolem słabej jakości i brudu ;).
  Może zamiast tego jakieś symbole związane z miastem? W Toruniu np. Kopernik, pierniki, Krzyżacy? Może daty powstania miast?

  Mimo uwag, poleciłam Wasz produkt innym rodzicom z naszej grupy edukacyjnej – jesteśmy w edukacji domowej.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Dziękuję za uwagi 🙂
   1. Zwierzątka są czysto ozdobne, nie jest to mapa zwierząt.
   2. Na mapie samochodowej zaznaczone są miejscowości na głównych drogach, dzięki którym można śledzić trasę. Na mapie dużej zaznaczone są głównie miejsca z jakimiś atrakcjami turystycznymi dla dzieci.
   3. Uwaga o Kinderparku cenna, dziękuję. Nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich tego typu miejsc. Natomiast takie jest założenie tej mapy – poza edukacją czysto geograficzną ma pokazywać, że w Polsce “dużo się dzieje” jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci i może warto wybrać się na przejażdżkę (przy okazji można zwiedzić też coś innego, co daną rodzinę interesuje, ale z własnego doświadczenia wiem, że dzieci chętniej pojadą na plac zabaw, niż zwiedzić dworek czy muzeum (no większość dzieci)).
   Co do symboli związanych z miastami, to tego właśnie staram się unikać. Są one na wszystkich innych mapach, zajmują pół mapy i tak naprawdę niewiele wnoszą. Dziecko lepiej zapamięta, że w Toruniu robi się pierniki samodzielnie robiąc tego piernika w Żywym Muzeum Piernika, niż widząc ikonkę na mapie. To oczywiście moje zdanie, każdy ma inne podejście do edukacji, ale tak jak pisałam wcześniej – nie było moim celem robić kolejnej takiej samej mapy Polski. Takiej jak ta nie ma nigdzie indziej 🙂
   Pozdrawiam serdecznie edukację domową! :)))

 3. Emilia Góźdź (zweryfikowany)

  Mapa zachwyciła moje córki (5 i 8 lat) i mnie. Wciągnęła całą rodzinę w szukanie miejsc, które już odwiedziliśmy, uruchomiła plany i marzenia gdzie pojedziemy w najbliższym czasie. Mapa bardzo starannie wykonana, sztywna, możliwość pisania po niej bardzo cenna. Format dla nas optymalny – szczegóły widoczne. Patrzenie jak dzieci uczą się poprzez zabawę, z lekkością – bezcenna.

 4. Monika (zweryfikowany)

  Zaskakujący jest poziom szczegółowości na mapie, z jednej strony bardzo dokładne info o ciekawostkach w np Łódzkiem, a np w Zachodniopomorskiem pusto jakby nie było miast. Poza tym świetna zabawa edukacyjna.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Wynika to z tego, że w niektórych miejscach nie mogłam znaleźć atrakcji dla dzieci. Być może one są, ale nie wyszukiwały mi się na ogólne zapytania. Jeżeli zna Pani jakieś informacje, które pominęłam, chętnie dodam przy kolejnym dodruku.

 5. Agnieszka (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolona, córka zachwycona

 6. Anonimowo (zweryfikowany)

 7. Leszek Buksa (zweryfikowany)

  Bardzo dobra forma rozwoju umiejętności dla dzieciaków w Szkole Podstawowej. Mapa odpowiednia moim zdaniem dla kategorii wiekowej od III do VI klasy (co będzie jeszcze testowane). Być może dla starszych uczniów przydała by się mapa “poważniejsza”, aby odzwierciedlić ich aspiracje związane z dorastaniem. 🙂 Nie wiem czy nie przydałaby się także wersja mapy z wałkiem i osobno zestaw edukacyjny, aby mapa zawsze mogła wisieć w widocznym miejscu i spełniać swoją funkcję na bieżąco.

  Dodam, iż kontakt z firmą Pani Agnieszki to bardzo przyjemna sprawa. Obsługa jest profesjonalna w każdym calu.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Mapę kolorową można oddzielić od zestawu i powiesić na ścianie, by zawsze była pod ręką 🙂
   Dla starszych jest np. wyzwanie kartograficzne, pracuję też nad bardziej rozbudowanym projektem.

 8. Joanna (zweryfikowany)

  Świetna mapa dla dzieci do nauki przez zabawę oraz np planowania podróży po Polsce. Jeśli powstanie mapa Świata dla dzieci z opcją pisania i zmazywania – dajcie znać 😉

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Mapa chyba nie powstanie, za to pracuję nad czymś lepszym. Ale to trochę potrwa, bo teraz bobas za bardzo zajmuje czas 🙂

 9. Sabina Gumulak (zweryfikowany)

  Wspaniały pomysł z tą mapą. Już drugi raz kupujemy tutaj. Przedtem plakat mapy Polski a teraz zestaw edukacyjny, który sprawdza się we wspólnych, rodzinnych zabawach.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Niezmiernie się cieszę, że TwojeMapy się przydają i cieszą!

 10. Monika S. (zweryfikowany)

  Bardzo fajna mapa (można by ewentualnie jakoś zabezpieczyć brzegi bo wydaje się, że mogą się rozwarstwiać -wiadomo dzieci mają duże zdolności niszczycielskie :), chętnie kupilibyśmy też taką dotyczącą europy.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Mam nadzieję, że rogi jednak przetrwają, w przeciwieństwie do pierwszego wydania (człowiek się uczy na błędach) teraz zestaw produkowany jest dość solidnie 🙂
   Co do Europy – jest w trakcie prac.

 11. Anna Brzezińska-Kim (zweryfikowany)

  Trochę mi zajęło wypięcie mapy głównej z kółek. Ja uwielbiam jak mapa wisi na ścianie i można do niej w każdej chwili podejść i zerknąć, sprawdzić. Brakuje mi też w zestawie takiego ścieracza do mazaków. Ogólnie mapa nie jest zła, ale taka trochę ciut za komercyjna jak na mój gust: Fabryka Wafelków – ciekawszych miejsc w Gdańsku, ale rozumiem, że sponsor to ważna rzecz.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska (store manager)

   Pozwolę sobie tylko sprostować, że nie mam ŻADNYCH sponsorów. Atrakcje wyszukiwałam sama, stąd pewne niedopatrzenia. Po pierwszym wydaniu dostałam kilka propozycji ciekawych miejsc i są dodane. Jeżeli przeoczyłam coś w Gdańsku, to mi przykro, ale nie znam Gdańska, polegałam na dostępnych w sieci opisach.

 12. Agnieszka (zweryfikowany)

  Naprawdę świetna mapa. Super sposób na zainteresowanie dziecka mapami i sposób na spędzenie razem czasu. Wszystko jasne i przejrzyste, bez zbędnych szczegółów, co dla dyslektyka jest bardzo ważnym aspektem. Co najważniejsze-Wielokrotnego
  użytku.Polecam niezmiernie wszystkim!

  • Agnieszka

   Dziękuję 🙂 O to chodziło!

 13. Sylwia (zweryfikowany)

  Mapy są świetne! Moje dzieci w momencie, kiedy powiedziałam, że na dziś koniec, odpowiedziały , że nie, że jeszcze chcą Gratuluję pomysłu!

  • Agnieszka

   Dzięki! Przyjemnie czytać 🙂

 14. Anonimowo (zweryfikowany)

  Bardzo polecam!

 15. Ewa S. (zweryfikowany)

  Pięknie wydane, wysokiej jakości, fantastyczna zabawa połączoną z przyjemnym przyswajaniem wiedzy o Polsce. Dobrze wydane pieniądze.

 16. Paulina (zweryfikowany)

  Pieknie wykonana mapa zachecila 10-latka do zdobywania wiedzy na temat Polski

  • Agnieszka

   Dziękuję, to cieszy! 🙂

 17. Monika Remlein (zweryfikowany)

  Super 🙂

  • Agnieszka

   Dzięki! To wiele dla mnie znaczy!

 18. Renata S. (zweryfikowany)

  Powinna być obowiązkowa w szkole dla dzieci które uczą się geografii. Syn jest zachwycony i nie można go od niej odciągnąć. Zakreśla wszystko co wie i szuka sam co jeszcze by tu zakreślić. Pięknie wykonana. Rewelacyjna pomoc do nauki. Super wyzwania do zrealizowania.

  • Agnieszka

   Bardzo dziękuję – o to mi chodziło, gdy wymyślałam ten zesatw! 🙂

 19. Aneta (zweryfikowany)

  Mapy przekroczyły moje oczekiwania (bazujące na opisach na stronie), są dokładnie, ładne i przyciągają uwagę dzieci (duży format to połowa sukcesu, ale widocznie mają jeszcze “to coś”). Gradacja trudności – super, bo do map pewnie będą wracać co jakiś czas, utrwalając ale i pogłębiając wiedzę. Chociaż dzieciom chyba najwięcej frajdy sprawa fakt, że można się na niej położyć i malować po całej dowolnie. Do tej pory mazaliśmy po “zwykłej” mapie, ale dużo czytelniejsze są mapy konturowe. szczególnie, że na każdej z map zaznaczone jest co innego – a to już skłania do myślenia, do nakładania informacji, do kombinowania… a na końcu do wymyślania swoich historii 🙂 z punktu widzenia rodzica: Cena odpowiednia do jakości (KW też na plus!). mapa została już polecona kilku osobom dalej – z czystym sumieniem.

  • Agnieszka

   Bardzo dziękuję za obszerną opinię i za polecanie mapy! 🙂

 20. Aleksandra Krajcir (zweryfikowany)

  Piękne wykonanie 🙂 Czekam na Europę 🙂

 21. Adam (zweryfikowany)

  Świetny koncept, doskonała zabawa, w dodatku wielorazowa, po dołożeniu dodatkowych kolorów mazaków suchościeralnych jeszcze ciekawsze zabawy – można się bawić w abstrakcyjne/fantastyczne/fantazyjne przygody. Fajną opcją dla zestawów suchościeralnych byłaby możliwość wybierania kolorów mazaków: czasami wystarczą 2 (dowolne: np. czarny i żółty), a czasami (zwłaszcza dla dzieci) przydałoby się więcej 6-8 kolorów.

 22. Maia (zweryfikowany)

  W Producentce słychać (przez telefon) i widać (w szybkości działania i jakości rzeczy) pasję. Czuć, że to nie tylko biznes, aż się chce zamawiać:) Poza tym super pomysł z tym flamastrem, jeszcze jakby dało się przyczepiać albo przymagnesowywać….generalnie uaktywnić jeszcze bardziej mapę 🙂

 23. Katarzyna Piasecka (zweryfikowany)

  Mapa wykonana bardzo dobrze z myślą o najmłodszych.

 24. Ogi

  Świetny pomysł a jak by tak stworzyć puzzle

  • Agnieszka

   Puzzle już są na rynku 🙂

 25. Małgorzata

  Mapy trafiły w ręce 9-letniego ucznia klasy IV oraz 5-latki. Starszego pochłonęło wykonywanie zadań, każdą mapę dokładnie studiował. Młodsza dopytywała o zadania i z pomocą brata zaznaczała rzeki, podpisywała miasta (jak widać mapy uczą nie tylko geografii :)). Oboje mają wielką frajdę z tego, że mapy są duże, wszystko na nich wyraźnie widać i można po nich pisać a później to zmazać i pisać ponownie!
  Mapy są wykonane porządnie, myślę, że posłużą dzieciom przez całą podstawówkę i przydadzą się do planowania rodzinnych podróży. Kolorowa mapa jest dodatkowo bardzo ładna. Każde z dzieci ma teraz w pokoju piękną dekorację:)

  Realizacja zamówienia szybka i bezproblemowa, kontakt ze sklepem również.

 26. Anonimowo

  Polecam. Bardzo pomocna mapa.

Dodać recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + ten =

SKLEP z mapami

MAPY DLA DZIECI

Mapy dla dzieci do zabawy geografią. Mapy, które pomagają dzieciom przyswoić wiedzę geograficzną, ale bez nudnego wkuwania. Mapy edukacyjne i ozdobne.

Powinna być obowiązkowa w szkole dla dzieci które uczą się geografii. Syn jest zachwycony i nie można go od niej odciągnąć. Zakreśla wszystko co wie i szuka sam co jeszcze by tu zakreślić. Pięknie wykonana. Rewelacyjna pomoc do nauki. Super wyzwania do zrealizowania.

Renata S.

opinia dla Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

REWELACJA! Mamy i jesteśmy nią zachwyceni! Dużo podróżujemy, a teraz dzieci będą mogły śledzić trasy i przy tym się bawić! Jakość mapy mnie pozytywnie zaskoczyła! Mega fajny produkt!

Karolowamama

opinia dla Mapa samochodowa Polski dla dzieci

Masz pytanie?

5% zniżki
Brak szczęścia
12% zniżki
Prawie!
10% zniżki
4% zniżki
Bez wygranej
8% zniżki
A było tak blisko...
20% Discount
no prawie!
15%
Daj sobie szansę na wygraną!

Kręcąc kołem fortuny możesz wygrać kupon rabatowy na wszystkie produkty w sklepie TwojeMapy.com

Kupon nie łączy się z innymi kuponami.

Pin It on Pinterest