Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki:

1 review for Mapa Europy papirus pionowa

  1. Krzysztof

    Jakość wykonania bardzo dobra. Jedynie przylecow na ścianę mogłoby być 9, natomiast zdaje sobie sprawę, że przede wszystkim kupuje mapę, a przylepce to taki miły dodatek, więc nie powinienem brać tego pod uwagę 😉 Mapa robi wrażenie, jest nie tylko miejscem zaznaczania moich podróży, ale także niesamowitą i oryginalną ozdobą!

Dodać recenzję

SKLEP z mapami

MAPY ŚWIATA

To nie jest zwykła mapa świata, to jest Wielka Turystyczna Mapa Świata! Mapa na ścianę, mapa ozdobna, dopasowana do Ciebie, mapa do zaznaczania i do wspominania, mapa do snucia planów, do mazania i przyklejania.
Mapa świata to ponad 1000 największych atrakcji świata!

Świetna mapa, bardzo dobrze wykonana. Ogromny plus za możliwość „bezpiecznego” pisania po niej. Fajny gadżet dla „turystów”, którzy potrzebują mapy świata do upamiętniania swoich podróży, ale potrzebują innej, wyjątkowej, takiej której inni znajomi „podróżnicy” nie mają. Wielkie dzięki!

Przemysław G.

opinia dla: Wielka Turystyczna Mapa Świata (beżowa)

Mapa jest wspaniała! Jednak ponieważ byłem przyzwyczajony do mniejszych – warto mieć na uwadze, że niektóre wielkie wyprawy będą wydawały się mniejsze. ; ) Mnóstwo miejsca na zdjęcia i notatki.

Kamil

opinia dla: Wielka Turystyczna Mapa Świata (akwarelowa)

Masz pytanie?

Pin It on Pinterest

Co mówią nasi Klienci
144 opinie